A Braun & Partners bocsánatkérést vár
A Braun & Partners szerint Budai Gyula elszámoltatási kormánybiztos tegnapi MTI-s sajtóközleményében hamis tényállítások szerepelnek, ezért nyilvános bocsánatkérést vár a cég.
Újabb problémák az MNB kommunikációjával? - FRISSÍTVE
Budai Gyula elszámoltatási kormánybiztos vizsgálódni kezdett az Magyar Nemzeti Bank korábbi kommunikációs partnerével, a Braun & Partners-szel kötött 2008-as szerződés kapcsán. A politikus szerint a bank kommunikációs igazgatója, Iglódi-Csató Judit nem közölte azonnal Simor András vezérigazgatóval, hogy a cég összeférhetetlenség miatt nem tudja vállalni a feladatot. A jegybank tételesen megcáfolta a kormánybiztos állításait.
A Vodafone a legelismertebb
Az IT és a telekommunikációs szektor vállalatainak a piaci és pénzügyi stabilitását értékelték a legmagasabbra az érintettek, ugyanakkor a szolgáltatások érzékelt minőségével kapcsolatban erőteljes kritikát fogalmaztak meg – derül ki a B&P Braun & Partners által elvégzett idei Reputation Rating kutatás eredményeiből.
A Voda, a CIB, a Béres és a Nokia a hírnévlista élén
A hazai telekommunikációs cégek közül a Vodafone-nak, az elektronikai vállalatok közül a Nokiának, a bankok közül CIB-nek, az egészségügyi cégek közül pedig a Béresnek van a legjobb reputációja – állapítja meg a B&P Braun & Partners megújult Reputation Rating kutatása, amelyben először állítottak fel iparági rangsorokat.
Még nem lesz ingyenes az MTI
Pár hónapig még biztos nem lesz ingyenes a Magyar Távirati Iroda szolgáltatása - tudtuk meg a hírügynökség ügyfeleitől. Pedig korábban azt ígérték, április 1-jétől ingyenesen hozzáférhetőek lesznek a híreik.
Érdemes megvenni a Figyelőt?
Kevés vevőjelölt van versenyben az eladásra kínált Figyelőért. Legtöbbek szerint nem könnyű rentábilissá tenni a Sanoma által árusított lapot, amelyet online felület nélkül megvenni még kevésbé tűnik jó üzletnek. A Hvg meglebegtetett eladásáról eközben még az érintettek is keveset tudnak.
Megvették a Független Hírügynökséget
Breitner Miklóst kérték fel a Független Hírügynökség ügyvezetői posztjára. A HVG tavaly nyugdíjba vonult igazgatóját az új tulajdonos bízta meg a feladatokkal.
Braunék megveszik a Fühüt
Az Index azt írja, hogy a tervek szerint hétfőn gazdát cserél az RTL Klub által alapított Független Hírügynökség. Braun Róbert és Iglódi Csaba a vevő.
A Nike-tól a Braun & Partnershez
Távozott Szelei Szabolcs a Nike marketingigazgatói posztjáról. A Braun & Partnersnél vezető tanácsadó és üzletfejlesztési igazgató lesz.
