Ez itt a Google új logója, amit hétfőn jelentettek be:

Ez pedig a Heineken logója, ami régóta ez:

Látják az egyezést? Nem látják? Na látják!
De vannak, akik szerint az egyezőség és a lopás ténye teljesen nyilvánvaló. Erről szól az Adweek rövid összeállítása, miszerint Twitter-felhasználók sokasága szerint a Google lenyúlta a Heineken kicsit dőlt, "mosolygó" e-betűjét! Igen, az e betűt!
A Google hollandiai irodája erre kitett egy képet, amin egy ember sört csapol, és rátették a Google-logót.
Geïnspireerd door de meester. /cc: @heineken_NL pic.twitter.com/RhBMko6Qrl
— Google Nederland (@GoogleNL) September 1, 2015
Erre válaszul a Heineken is kitett egy posztot, amiben a logújuk felvette a Google színeit.
Hi @Google, you’ve inspired us too… #Googlelogo #SmilingE pic.twitter.com/RIuysTkdsk
— Heineken NL (@Heineken_NL) September 1, 2015
