Becsült olvasási idő: 7 perc
Ők végeztek a MOME fotó szakán

A Moholy-Nagy Művészeti Egyetem fotográfiaszakán idén tizen diplomáztak Gulyás Miklós és Kudász Gábor Arion témavezetésével. A frissen végzett fotóművészek a Kreatívon megmutatják diplomamunkájukat. A fotókat június 23-tól a Ponton Galériában is lehet látni.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!