hero
Molnár Zoltán
Becsült olvasási idő: 1 perc
A Positive Adamskyt választotta a Continental Autonomous Mobility

Az idei évre vonatkozó szerződés nem az első közös projekt. Most a vidéki Continental-központokat is be kell majd mutatniuk.

Újra a Positive Adamsky reklámügynökségi csoportot választotta a Continental Autonomous Mobility Hungary – közölték az érintettek a Kreatívval. A kiválasztás egy kétkörös, meghívásos tender folyományaként történt, a Positive Adamsky az idei évre nyerte el a Continental kommunikációs feladatainak ellátását.

A két cég már dolgozott együtt korábban, 2021 óta projektalapon és éves szerződés keretében is működtek együtt (többek között a Budapest Parkban található Display Lounge koncepciójának kialakításán és brandingjén).

Azt írják, a mostani megbízás fókuszában a cég budapesti központja mellett a szegedi és debreceni fejlesztési központok bemutatása áll külső és belső kommunikációs eszközökkel, rendezvények szervezésével, médiakommunikációs megoldásokkal, közösségi és toborzási események támogatásával. Vaszary Ádám, a Positive Adamsky managing directora így értékelt:

„Büszkék vagyunk rá, hogy a tender során ismét a Positive Adamskyra esett a választás. Izgalmas feladatot jelent, hogy kreatív eszközökkel segíthetünk egy ilyen high-tech projektet, és mi is hozzájárulhatunk a Continental Vision Zero törekvéséhez, azaz a világ útjain naponta bekövetkező halálos balesetek felszámolásához, a biztonságos közlekedéshez.”

(Kiemelt kép: Positive Adamsky / Facebook)