A brit piac után Magyarországon is leállítja a kereskedelmi marketinges projektjeit a Coca-Cola. Erről az üdítőforgalmazó egy Facebook posztban tájékoztatta a követőit, amelyben arra is kitérnek, az így felszabadult forrásaikat a közösségeik és munkatársaik biztonságának és egészségének elősegítésére fordítják.
Emellett azt is bejelentették, hogy a hirdetésekre szánt felületeiken és közösségi média csatornáikon mostantól a Magyar Vöröskereszt üzenetei lesznek láthatóak.

Áprilistól szüneteltetjük a Coca-Cola és a többi márkánk kereskedelmi reklámtevékenységét, forrásainkat közösségeink és munkatársaink biztonságának és egészségének elősegítésére fordítjuk. Ezért a hirdetésekre szánt felületeinken és közösségi média csatornáinkon itthon a Magyar Vöröskereszt üzenetei lesznek láthatóak, írják ezzel kapcsolatban közösségi oldalukon.
