„Közel 25 év után távozik az Inforádió eddigi vezetője, Módos Márton. Az Inforádió és az infostart.hu hírportál új főszerkesztője november 4-től dr. Erdei Tamás főszerkesztő-helyettes lesz, a vezérigazgatói teendőket Kokas Zsuzsanna operatív vezető veszi át. A negyed évszázad alatt számos szakmai díjjal elismert eddigi vezető pedig tanácsadóként, az újonnan létrejövő szerkesztőbizottság tagjaként segíti majd munkájukat” – írják a közleményükben.
Az Orbán Balázs vezette Mathias Corvinus Collegium 2024-ben vásárolta meg az Inforádió 75 százalékát. A fennmaradó 25 százalék maradt a rádiót alapító és vezető Módos Mártonnál. „A Collegium intézetei, szakmai műhelyei és hallgatói ezzel a lépéssel olyan platformot kapnak, amely hitelesen és széles körben tudja bemutatni munkájuk eredményeit – indolkolta a felvásárlást Szalai Zoltán MCC-főigazgató.

