Becsült olvasási idő: 1 perc
Tisztelt betegeink!

Szeretettel köszöntöm Önöket a 2013. január 1-jétől ismét önálló Szent Margit Kórház honlapján!

Munkatársaimmal együtt nagy reményekkel és hittel vágtunk bele a munkába, és dolgozunk minden nap azon, hogy immár egy állami tulajdonú intézmény keretei között bizonyíthassuk, szükség van a Margit Kórházra, fontos szerepet tölt be Budapest, Óbuda-Békásmegyer és a térség egészségügyi ellátásában egyaránt.

Hálával tartozunk mindazoknak, akik segítettek bennünket ennek elérésében. A fővárosi és a kerületi önkormányzat vezetése kiemelkedő szerepet játszott abban, hogy 2013-tól önállóvá váltunk! Bízom benne, hogy munkánkkal, a hozzánk fordulók magas színvonalú ellátásával meg tudjuk hálálni a bizalmat.

A Szent Margit Kórház 256 aktív és 200 krónikus, rehabilitációs ággyal, 31 szakambulanciával és szakrendeléssel várja Önöket! Folyamatosan bővülő szolgáltatásokkal, fejlesztésekkel igyekszünk még jobbá tenni a Kórházunkban hagyományosan magas színvonalú szakmai munkát.  

Honlapunk kialakításakor is arra törekedtünk, hogy minél több hasznos segítséget, információt tudjunk nyújtani Önöknek. Szeretnénk bemutatni az általunk nyújtott szolgáltatások körét, így például igyekszünk segíteni abban, hogy szakrendeléseink hol és milyen rendelési időben állnak az Önök rendelkezésére. Lehetőséget szeretnénk teremteni arra, hogy a honlapon keresztül interaktív kapcsolatot alakíthassanak ki szakembereinkkel, ily módon a Kórházból történő távozás után, vagy akár még a betegfelvételt megelőzően is tudjunk hasznos segítséget nyújtani mindenki számára, aki igénybe veszi szolgáltatásainkat.

Remélem, hogy minden, oldalunkat látogató beteg, hozzátartozó, érdeklődő érzékelni fogja honlapunkon keresztül is, hogy Kórházunk elkötelezett a beteg központú, magas színvonalú gyógyító munka mellett.

Kérem Önöket, hogy Kórházunk munkájával kapcsolatos észrevételeikkel, javaslataikkal, kéréseikkel honlapunkon keresztül is keressenek minket, hogy ezek figyelembe vételével tudjuk mind jobbá tenni szolgáltatásainkat.

Kívánok Önöknek jó egészséget, a Kórházunkat felkeresőknek eredményes gyógyulást, oldalainkon pedig jó böngészést! 

Szívélyes üdvözlettel:

Dr. Badacsonyi Szabolcs
mb. főigazgató