Sikeres műtőkampány
Sikeresnek bizonyult a Szent Margit Kórház műtőkampánya. Fél év alatt több mint 120 millió forint gyűlt össze az adományozók jóvoltából, ennek köszönhetően a kórház megkezdhette az új laparoszkópos eszközök beszerzését.
Tisztelt betegeink!
Szeretettel köszöntöm Önöket a 2013. január 1-jétől ismét önálló Szent Margit Kórház honlapján!
