hero
Kreatív

Rovat:

Reklám
Becsült olvasási idő: 1 perc
Távozik a Mediatortól Tóth György

Tóth György hosszabb pihenőt követően távozik a Mediator reklámügynökségtől; új szakmai kihívások várnak rá – értesült szerkesztőségünk a szakembertől. A Mediator PR-aktivitásainak vezetését a továbbiakban Ritoók Teréz veszi át.

Tóth György 2019 júniusában csatlakozott a Mediatorhoz, ahol legutóbb PR- és stratégiai igazgatóként dolgozott. Ebben a pozícióban az ügynökség PR-kompetenciáinak fejlesztése mellett kommunikációs és márkastratégiai feladatokkal is foglalkozott, valamint több ügyfélmunka és szakmai projekt nyilvános képviseletében vett részt.

Tóth György (fotó: Linkedin)

A szakember a reklám- és kommunikációs szcéna rendszeres szereplője: a Mediator és a Trend FM közös reklámipari műsora, a reBrief szerkesztő-műsorvezetőjeként is dolgozott, emellett több szakmai verseny zsűrijébe kapott meghívást. Tagja volt többek között a Content Marketing Awards zsűrijének, 2026-ban pedig a Next Generation PR World Cup hazai fordulójának pályamunkáit is értékelte.

Tóth György 2026-ban bekerült az Agency People of the Year Growth Leader/Team of the Year kategóriájának döntősei közé. 

A közeljövőben a pihenésre, illetve az utóbbi időben háttérbe szorult személyes projektjeire szeretne fókuszálni.

Borítókép: Mediator Facebook