Becsült olvasási idő: 1 perc
Új műsorral jön Balázs az RTL-en

Gyertek át szombat este! – ez lesz a címe annak az új műsornak, amely szeptember közepétől indul az RTL Klubon. Sebestyén Balázs lesz a műsorvezető, és az RTL közleménye szerint ezúttal nemcsak a nézők, hanem közismert színészek, sportolók és zenészek tudását is próbára teszi az új vetélkedőben.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!