Ács Tamást nevezték ki az Unilever Magyarország és Adria régió új ügyvezető igazgatójává. Az eddigi ügyvezetőt, Alberto di Leót váltó szakember Magyarország, valamint a három országot (Horvátország, Szlovénia és Bosznia-Hercegovina) felölelő Adria régió piacaiért felel. 2015 óta most van először újra magyar ügyvezetője a társaságnak.

„A legfőbb prioritás számomra, hogy az Unilevert az egyre nehezedő körülmények ellenére – vezetőtársaimmal közösen dolgozva – megtartsam egy támogató, együttműködő közösségnek, mert ez az alapja bármilyen hosszútávú üzleti eredménynek” – mondta el kinevezése után a szakember.
Ács Tamás 2017-ben csatlakozott az Unileverhez, összefogva minden értékesítési csapat munkáját, Head of Customer Development pozícióban. Korábban igazgatói és ügyvezetői tapasztalatot szerzett a Danone és Mars cégeknél, négy éven át pedig a Márkaszövetség elnöke is volt.
„Biztos vagyok benne, hogy utódom irányításával a vállalat helytáll ebben a megszokottnál kihívásosabb környezetben is. Sok sikert kívánok Tamásnak az Unilever Magyarország élén” – mondta Alberto di Leo.
