Becsült olvasási idő: 2 perc
Vége a vasárnapi zárva tartásnak

A kormány azt javasolja, hogy a parlament vonja vissza a vasárnapi munkavégzés tilalmáról szóló törvényi szabályozást - jelentette be Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter hétfőn, a kormányülés szünetében. Bár még csak az erre vonatkozó javaslat a hivatalos megfogalmazás, ez lényegében a vasárnapi zárvatartás megszüntetését jelenti.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!