Becsült olvasási idő: 1 perc
Vezetőket váltottak le a TV2-nél

Még péntek este jelent meg a 444-en a hír, hogy miután csütörtökön Halkó Gabriella lett a TV2 gazdasági és stratégiai igazgatója, pénteken több vezetőnek is felmondtak a csatornánál.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!