Démonizálják a civileket a médiában
Hiába profi egy civil szervezet kommunikációja és hiánypótló a tevékenysége, az alulfinanszírozottság, valamint az állam is megnehezíti a helyzetüket. Négy ismert civil szervezet vezetőjével beszélgettünk.
Csernobilról készített filmet az Energiaklub
A csernobili atomerőműben 1986. április 26-án következett be a baleset. Az Energiaklub célja a kisfilmmel, hogy az atomerőművek biztonságáról és veszélyességéről szóló társadalmi párbeszédet elősegítse.
Új ügynökség az Energiaklubnál
A Maximize nyerte az Energiaklub ügynökségi tevékenységekre kiírt tenderét. A cél, hogy az energiahatékonyságról tájékoztassák az érdeklődőket.
Nyilvánosak a paksi szerződések
Mivel a bíróság kötelezte rá, nyilvánosságra hozta a Paksi Atomerőmű bővítésére vonatkozó szerződéseket a vállalat. Az Energiaklub oldalán letölthető szerződések összesen 470 millió forintról szólnak, ebből 31 millió ment pr-re és kommunikációra. A Noguchi szerződése 5,8 millióról szól.
