A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Csernobilról készített filmet az Energiaklub
A csernobili atomerőműben 1986. április 26-án következett be a baleset. Az Energiaklub célja a kisfilmmel, hogy az atomerőművek biztonságáról és veszélyességéről szóló társadalmi párbeszédet elősegítse.
