Becsült olvasási idő: 1 perc
Csernobilról készített filmet az Energiaklub

A csernobili atomerőműben 1986. április 26-án következett be a baleset. Az Energiaklub célja a kisfilmmel, hogy az atomerőművek biztonságáról és veszélyességéről szóló társadalmi párbeszédet elősegítse. 

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!