Az Apple lett a legértékesebb vállalat
Kedd délután először lett az Apple a világ legértékesebb cége, igaz, csak néhány órára. Szerdán ismét szoros küzdelem várható a tőzsdén az Exxon olajkonszernnel.
Kedd délután először lett az Apple a világ legértékesebb cége, igaz, csak néhány órára. Szerdán ismét szoros küzdelem várható a tőzsdén az Exxon olajkonszernnel.
