Esti beszélgetős műsort kap Balázs?
Late night show-t kap Sebestyén Balázs az RTL Klubon, ezzel a Blikk szerint a műsorvezető élete nagy lehetőségét kapta meg.
Aranymúzeum és hegedű a Fábryban
Csütörtökön indul Fábry Sándor köztévére költözött műsora, a Fábry. Zelnik István, Rúzsa Magdi és egy Stradivari hegedű is feltűnik a műsorban.
Fábry februártól a köztévén
Tizennégy év után február 2-án tér vissza a köztévé képernyőjére Fábry Sándor humorista. A műsorvezető Fábry címmel 70 perces úgynevezett one man show-val jelentkezik kéthetente csütörtökönként az m1-en – jelentette be a műsor pénteki sajtótájékoztatóján az MTVA vezérigazgatója Budapesten.
Fábry aláírt a köztévével
A Blikk információi szerint pont került a hónapok óta tartó tárgyalások végére Fábry Sándor, az MTVA és az RTL Klub között. Ennek végeredménye, hogy a showman a 10 év RTL-es szereplés után a köztévé képernyőjén tűnik fel.
Mi cirkuszt csinálunk
Sebestyén Balázs szerint a kereskedelmi médiában fontos, hogy az ember néha szélsőséges dolgokat tegyen vagy mondjon. A műsorvezető a magánéletében inkább zárkózott, csendes, és a kamaszkori barátai között érzi jól magát. Nem jár partizni, és bepereli az újságírókat, ha túlságosan belenyúlnak az életébe.
