Becsült olvasási idő: 0 perc
Fábry aláírt a köztévével

A Blikk információi szerint pont került a hónapok óta tartó tárgyalások végére Fábry Sándor, az MTVA és az RTL Klub között. Ennek végeredménye, hogy a showman a 10 év RTL-es szereplés után a köztévé képernyőjén tűnik fel.

A Blikk információi szerint Fábry Sándor egy szilveszteri fellépése során beszélt arról, hogy aláírta szerződését a köztévével.

A Blikk szerint a megállapodást hosszú tárgyalások sorozata előzte meg, mivel Fábrynak 2012 végéig szerződése volt a Primetime-mal, azzal a produkciós céggel, amely az RTL Klubon készítette az Esti Showdert, valamint a céget is érvényes szerződés kötötte az RTL Klubhoz.

Az érintett cégek egyelőre nem nyilatkoznak az üggyel kapcsolatban, de az MTVA annyit elárult a bulvárlap megkeresésére, hogy a tervezett műsorról a napokban sajtótájékoztatón számolnak majd be.