A Blikk információi szerint Fábry Sándor egy szilveszteri fellépése során beszélt arról, hogy aláírta szerződését a köztévével.
A Blikk szerint a megállapodást hosszú tárgyalások sorozata előzte meg, mivel Fábrynak 2012 végéig szerződése volt a Primetime-mal, azzal a produkciós céggel, amely az RTL Klubon készítette az Esti Showdert, valamint a céget is érvényes szerződés kötötte az RTL Klubhoz.
Az érintett cégek egyelőre nem nyilatkoznak az üggyel kapcsolatban, de az MTVA annyit elárult a bulvárlap megkeresésére, hogy a tervezett műsorról a napokban sajtótájékoztatón számolnak majd be.
