Győzike húszmilliós adót csalt el

Győzike húszmilliós adót csalt el

Több mint 20 millió forint adót csalt az a házaspár, akik egy televíziós show-műsorban szerepeltek. A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai vádemelési javaslattal küldték meg az ügy iratait az ügyészségnek. Az MTI szerint Gáspár Győzőről és feleségéről van szó.