Becsült olvasási idő: 1 perc
Győzike húszmilliós adót csalt el

Több mint 20 millió forint adót csalt az a házaspár, akik egy televíziós show-műsorban szerepeltek. A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai vádemelési javaslattal küldték meg az ügy iratait az ügyészségnek. Az MTI szerint Gáspár Győzőről és feleségéről van szó.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!