Kölnben folytatja Kovács Ildikó
Kovács Ildikó az Interbrand vállalatcsoporthoz került. A Magyar Telekom korábbi kommunikációs igazgatója stratégiai igazgatóként dolgozik Kölnben.
Telekom: a türelem Rózsát termett
A Kreatív Online értesülése szerint Rózsa Iván váltja Kovács Ildikót a Magyar Telekom kommunikációs vezetői posztján. A cégen belüli tavaly év végi átszervezések érintették a marketing és kommunikációs területet is, Rózsa Iván, aki a Sanofi regionális kommunikációs vezetői posztját váltja telekomosra, közvetlenül az elnök-vezérigazgató beosztottja lesz majd.
Változás a Telekom kommunikációján
Távozik a Magyar Telekom marketing és vállalati kommunikációs igazgatója. Kovács Ildikó utódjáról később adnak tájékoztatást.
Megvan a Telekom új marketingvezére
Június 1-jével Kovács Ildikó eddigi pr-igazgatót nevezték ki a korábban távozó Liptay Gabriella helyére a Magyar Telekomnál. Egyúttal összevonták a vállalat marketing- és vállalati kommunikációs tevékenységét.
