Becsült olvasási idő: 1 perc
Telekom: a türelem Rózsát termett

A Kreatív Online értesülése szerint Rózsa Iván váltja Kovács Ildikót a Magyar Telekom kommunikációs vezetői posztján. A cégen belüli tavaly év végi átszervezések érintették a marketing és kommunikációs területet is, Rózsa Iván, aki a Sanofi regionális kommunikációs vezetői posztját váltja telekomosra, közvetlenül az elnök-vezérigazgató beosztottja lesz majd.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!