Kalózrádiót fogott a Forma 1-en az NMHH
Kalózrádiót mért be a hétvégi magyar Forma 1-en a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság. De a versenyző csapatok rádiós eszközeivel is akadtak gondok.
3,2 millióan nézték a Forma-1-et
3,2 millió néző követte a múlt hétvégi Magyar Nagydíjat a futam három napja alatt az M1-en és az M2-n. Összesen több mint 15 órányi közvetítést, műsort, ismétlést sugároztak a futamról.
Mosolygó Räikkönen és beláthatatlan kanyar
Száva-Nagy Zsolt, a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) Forma-1-es csapatának tagja, az online részlegért felelős. Belelát és betekintést is ad a stáb munkájába a televízió F1-es Facebook-oldalán. A Magyar Nagydíj hétvégéjén készített képeket sorozatunkhoz, ami most rendhagyóan az Egy hétvége tíz kép címet viseli.
Forma 1-esek a média ellen
A Magyar Nagydíj előtt Budapesten fociznak az F1-es autóversenyzők, ellenük celebek, műsorvezetők rúgják majd a bőrt.
