Ezek most a legmenőbb kütyük a világ legnagyobb mobilkiállításán

Ezek most a legmenőbb kütyük a világ legnagyobb mobilkiállításán

Egy harapnivalóan sárga banánmobil, egy lámpafénnyel ébresztő okoságy, egy szupergyors netet biztosító 5G chip, és persze a már nagyon várt Samsung S9 - a Telenor helyszíni közvetítői a hatalmas tömegben minden márka standjához igyekeznek magukat odaküzdeni, hogy a barcelonai Mobile World Congress minden fontos híréről az elsők között tudósítsanak.

Öt okoskütyü az IFA-ról, amikből még idén sláger lehet

Öt okoskütyü az IFA-ról, amikből még idén sláger lehet

Az elmúlt napokban Berlinre figyelt a tech-világ, Európa legnagyobb szórakoztatóelektronikai csúcstalálkozójáról pedig a Telenor is élőben szállította a híreket közösségi csatornáin és a Hipernet Blogon keresztül. Az IFA kütyükavalkádjáról a márkák legizgalmasabb bejelentéseit hozta el.

A finn külügy emojikat adott ki

A finn külügy emojikat adott ki

Van benne Nokia 3310-es és metál is. 

Országigazgatót váltott a Nokia

Országigazgatót váltott a Nokia

Ésik Róbert közel 12 év után távozik a Nokia éléről. Utódja a poszton június 1-jétől Zagyva Béla.

Kimúlt az egykor legnagyobb telefongyártó

Kimúlt az egykor legnagyobb telefongyártó

Megvásárolta a Nokia telefonrészlegét a Microsoft, normál telefonokat még 10 évig gyártanak Nokia név alatt, okostelefont már egyáltalán nem.

Új Iphone 5-szpot a tévében

Új Iphone 5-szpot a tévében

Új szpottal jött ki az Apple, amely az Iphone 5 videochat-funkcióját népszerűsíti. A Nokia közben az Iphone fényképezőgépéhez hasonlítja a Lumia 925 kameráját legújabb reklámjában.

A Samsung adja el a legtöbb telefont

A Samsung adja el a legtöbb telefont

Az IDC piackutató cég szerint a Samsung a második negyedévben 72,4 millió okostelefont adott el a világon, egymaga többet, mint amennyit az őt követő négy legnagyobb piaci részesedéssel bíró vállalat (Apple, LG, Lenovo, ZTE) együttvéve.

A JWT nyerte a Nokia globális tenderét

A JWT nyerte a Nokia globális tenderét

A JWT nyerte meg a Nokia globális, hozzávetőlegesen 80 millió font értékű reklámtenderét.

Zombis szpot a Nokiától

Zombis szpot a Nokiától

Új szpot jelent meg a Lumia 925 telefonhoz a Nokiától, amelyben zombiknak mutatják be azokat, akiket éjszaka Iphone-nal fotóztak le vaku használatával.

Magyar nyerte a Nokia versenyét

Magyar nyerte a Nokia versenyét

Gomola Benjámin, a Nokia magyarországi leányvállalatának kommunikációs szakértője nyerte meg a vállalat nemzetközi belső versenyét. Egy Nokia Lumia készüléket kellett népszerűsíteni.

A Nokia újra nyereséget termelt

A Nokia újra nyereséget termelt

Tizennyolc hónap után újra nyereséges a Nokia, a Lumia és a Windows Phone bejött végül.

Így böngésztünk a régióban

Így böngésztünk a régióban

A Mozilla Firefox, a Nokia és a Symbian a 2011-es év második félévének legnagyobb vesztesei a Gemius által vizsgált 17 piacon, míg az Apple, a Google és Android megerősítette a regionális pozícióját ebben az időszakban – többek között ezeket a következtetéseket is levonhatjuk a Gemius által összeállított „Így böngésztünk 2011 második felében” miniriportból.

Hatalmasat bukott a Nokia

Hatalmasat bukott a Nokia

Közel egymilliárd eurós veszteséget termelt a Nokia az első negyedévben. Újabb költségcsökkentések jöhetnek.