Ezek most a legmenőbb kütyük a világ legnagyobb mobilkiállításán
Egy harapnivalóan sárga banánmobil, egy lámpafénnyel ébresztő okoságy, egy szupergyors netet biztosító 5G chip, és persze a már nagyon várt Samsung S9 - a Telenor helyszíni közvetítői a hatalmas tömegben minden márka standjához igyekeznek magukat odaküzdeni, hogy a barcelonai Mobile World Congress minden fontos híréről az elsők között tudósítsanak.
Öt okoskütyü az IFA-ról, amikből még idén sláger lehet
Az elmúlt napokban Berlinre figyelt a tech-világ, Európa legnagyobb szórakoztatóelektronikai csúcstalálkozójáról pedig a Telenor is élőben szállította a híreket közösségi csatornáin és a Hipernet Blogon keresztül. Az IFA kütyükavalkádjáról a márkák legizgalmasabb bejelentéseit hozta el.
A finn külügy emojikat adott ki
Van benne Nokia 3310-es és metál is.
Országigazgatót váltott a Nokia
Ésik Róbert közel 12 év után távozik a Nokia éléről. Utódja a poszton június 1-jétől Zagyva Béla.
Kimúlt az egykor legnagyobb telefongyártó
Megvásárolta a Nokia telefonrészlegét a Microsoft, normál telefonokat még 10 évig gyártanak Nokia név alatt, okostelefont már egyáltalán nem.
Új Iphone 5-szpot a tévében
Új szpottal jött ki az Apple, amely az Iphone 5 videochat-funkcióját népszerűsíti. A Nokia közben az Iphone fényképezőgépéhez hasonlítja a Lumia 925 kameráját legújabb reklámjában.
A Samsung adja el a legtöbb telefont
Az IDC piackutató cég szerint a Samsung a második negyedévben 72,4 millió okostelefont adott el a világon, egymaga többet, mint amennyit az őt követő négy legnagyobb piaci részesedéssel bíró vállalat (Apple, LG, Lenovo, ZTE) együttvéve.
A JWT nyerte a Nokia globális tenderét
A JWT nyerte meg a Nokia globális, hozzávetőlegesen 80 millió font értékű reklámtenderét.
Zombis szpot a Nokiától
Új szpot jelent meg a Lumia 925 telefonhoz a Nokiától, amelyben zombiknak mutatják be azokat, akiket éjszaka Iphone-nal fotóztak le vaku használatával.
Magyar nyerte a Nokia versenyét
Gomola Benjámin, a Nokia magyarországi leányvállalatának kommunikációs szakértője nyerte meg a vállalat nemzetközi belső versenyét. Egy Nokia Lumia készüléket kellett népszerűsíteni.
A Nokia újra nyereséget termelt
Tizennyolc hónap után újra nyereséges a Nokia, a Lumia és a Windows Phone bejött végül.
Így böngésztünk a régióban
A Mozilla Firefox, a Nokia és a Symbian a 2011-es év második félévének legnagyobb vesztesei a Gemius által vizsgált 17 piacon, míg az Apple, a Google és Android megerősítette a regionális pozícióját ebben az időszakban – többek között ezeket a következtetéseket is levonhatjuk a Gemius által összeállított „Így böngésztünk 2011 második felében” miniriportból.
Hatalmasat bukott a Nokia
Közel egymilliárd eurós veszteséget termelt a Nokia az első negyedévben. Újabb költségcsökkentések jöhetnek.
