Becsült olvasási idő: 1 perc
Magyar nyerte a Nokia versenyét

Gomola Benjámin, a Nokia magyarországi leányvállalatának kommunikációs szakértője nyerte meg a vállalat nemzetközi belső versenyét. Egy Nokia Lumia készüléket kellett népszerűsíteni.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!