Szombaton Óbuda volt a legegészségesebb kerület

Szombaton Óbuda volt a legegészségesebb kerület

A Richter a program keretében 2.000.000 forint adományt ajánlott fel a Szent Margit Kórház számára, amelyet minden, a lakosok által elvégzett szűrés, tanácsadás, végighallgatott előadás után további 300 Ft-tal növelt. Az óbudai lakosok aktív részvételének köszönhetően a nap végén Csontos Krisztina, a Szent Margit Kórház megbízott ápolási igazgatója 3.677.300 forintos adományt vehetett át Dr. Zalai Károlytól, a Richter Gedeon Nyrt. PR főmunkatársától.

Szűrővizsgálatokkal adománypont gyűjtés a Szent Margit Kórház számára

Szűrővizsgálatokkal adománypont gyűjtés a Szent Margit Kórház számára

Május 9-én, szombaton az egészségé lesz a főszerep a Flórián téren: a Faluház előtt kerül megrendezésre a Richter Egészségváros Program.A Szent Margit Kórház szakemberei amellett, hogy igyekeznek kiszűrni a rendellenességeket, a fájdalomcsillapítás, memóriazavar, szorongás és depresszió, nőgyógyászati szaktanácsadás és mell-önvizsgálat tanácsadás keretében tájékoztatást adnak a szükséges további teendőkről.

Felelősek vagyunk a kerületi lakosok egészségügyi állapotáért

Felelősek vagyunk a kerületi lakosok egészségügyi állapotáért

A Richter Egészségváros pontgyűjtő játékban való részvétellel mindenki bizonyíthatja egészségtudatosságát, továbbá egyszerre támogathatja, illetve növelheti a kórház javára szánt adomány összegét, amelyből műtőbe mobil röntgenkészüléket vásárol az intézmény. A programról és a kórházról nyilatkozott dr. Badacsonyi Szabolcs, mb. főigazgató.