Ilyen egy rossz szlogen

Ilyen egy rossz szlogen

Reklámcsinálástól való eltiltással kellene büntetni azokat a szövegírókat, vagy marketinges döntéshozókat, akik bevállalnak egy „Több mint…” kezdetű szlogent, de az alábbi közhelyek leírása, jóváhagyása után is járna valamilyen ítélet. A Kreatív magazinban megjelent összeállítás.

Mi tudjuk, mi volt a legrosszabb idén

Mi tudjuk, mi volt a legrosszabb idén

A Kreatív szerkesztősége a legjobb reklámok után kiválasztotta a szerinte legrosszabbakat is.  Trollolo, évvége, nevethetnék és karácsony, betoljuk ide a Kreatív válogatását, amely olyan, mint a karácsonyfa alá rejtett hulla, vagy a kompresszor mellé véletlenül becsomagolt teknősbéka-tetem. Jó lenne, ha ez a fej http://25.media.tumblr.com/tumblr_lc342cheOf1qzi9uao1_500.jpg sohatöbbé nem kerülne például elő. Igazából a cégek hozták azt, amit eddig, az Erste azonban olyan mélyre került idén (kétszer), ahonnan az eszkavátor is csipőtől felfelé tudja csak kiszakítani. Nektek melyik reklám okozott nagyon szomorú perceket, mert mi ezektől kaptunk sírógörcsöt.