A Vodafone hálózatára költöztek a Digi-ügyfelek
A digisek továbbra is a cégüknél intézik az ügyeket, sok teendőjük nincs is, még SIM-et se kell cserélni.
A vezetékes telefon a múlté
A háztartások telekommunikációs költése emelkedett az egy évvel korábbi adatokhoz képest.
48 milliós bírságot kapott a UPC
Elsőfokon több tízmillió forintra birságolta a Médiahatóság a UPC-t, mondván jogszerűtlenül jártak el, amikor több ezer telefonszámot tettek elérhetetlenné.
Másfél hét, és az EU-n belül megszűnik a roamingfelár
Június 15-étől bárhol az Európai Unión belül felárak nélkül, a belföldi díjszabás szerint lehet mobiltelefonról hívást kezdeményezni és fogadni, SMS-t írni és internetezni – írja a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) közleménye.
Szabó Béla a globális Vodafone élén
A Vodafone globális márka- és kommunikációs stratégiai igazgatójának nevezték ki novembertől Szabó Bélát. A szakember 2010 óta vezette a márka hazai marketingkommunikációját.
A mobilcégek beárazzák a különadót?
A piaci körülményekkel és az inflációval indokolják a magyar mobilszolgáltatók, hogy hosszú évek óta először, idén árat emeltek. Sajtóértesülések szerint egyértelmű, hogy a válságadót árazták be, áthárítva annak terheit a fogyasztókra, miközben a kormánytagok a válságadók bejelentésekor arról beszéltek, ügyelni fognak arra, hogy a cégek ne háríthassák tovább a többletadót a fogyasztókra.
Új kommunikációs vezető a Telenornál
A Telenor vállalati kommunikációs igazgatói posztját júliustól új szakember tölti be. A vállalati kommunikáció terén több mint 10 éves tapasztalattal rendelkező vezető a mobilszolgáltató belső illetve külső vállalati és termékkommunikációjáért felel a jövőben.
Tíz haldokló iparág
Az IBIS Worldlooks kutatócég összeállította annak a tíz iparágnak a listáját, amelyre a közeljövőben a biztos halál vár. Nem meglepő módon a print lapkiadás és a vezetékes telefonszektor is benne van.
Bevásárol a Deutsche Telekom
Százszázalékos részesedést szerezhet a harmadik legnagyobb lengyel mobilszolgáltatóban a Deutsche Telekom.
