Újabb vesztegetés a Deutsche Telekomnál?

Újabb vesztegetés a Deutsche Telekomnál?

A stuttgarti ügyészség nyomozást folytat a Deutsche Telekomnál és a Volkswagen konszernnél, miután a tőzsdén jegyzett két német vállalat több munkatársa vesztegetés gyanújába keveredett.

Leállították a DT-vezér vizsgálatát

Leállították a DT-vezér vizsgálatát

Leállították a vizsgálatot a Deutsche Telekom vezetőjének állítólagos vesztegetési ügyében. Nem találták megalapozottnak a gyanút.