Becsült olvasási idő: 1 perc
Újabb vesztegetés a Deutsche Telekomnál?

A stuttgarti ügyészség nyomozást folytat a Deutsche Telekomnál és a Volkswagen konszernnél, miután a tőzsdén jegyzett két német vállalat több munkatársa vesztegetés gyanújába keveredett.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!