hero
gy.zs.

Rovat:

Média
Becsült olvasási idő: 1 perc
2 év szünet után visszatér a print Cosmopolitan
A főszerkesztő személye majd a lap megjelenésével válik nyilvánossá.

A Cosmopolitan licenc jogai június 1-én kerültek Milkovics Pál és Schabi Michaeli médiacégéhez, a Michaeli, Schwartz & Brit Médiához. Korábban Magyarországon a Central Médiacsoportnál volt a licencjog, a váltásról korábban bővebben is írtunk. 

A Michaeli, Schwartz & Brit Média az első hónapokban a Cosmopolitan.hu újraindítására fókuszált, de idén ősszel a print kiadvány is visszatér az újságárusokhoz. A főszerkesztő személye a lap megjelenésével egy időben válik majd publikussá. A 2022-es évben két lapszámmal jelentkezik majd a Cosmopolitan. 

“Rengeteg látványos meglepetéssel készülünk a Cosmopolitan magazin régi és új olvasóinak, de erről szeptember 15-ig nem áll módomban többet elárulni” - nyilatkozta Milkovics Pál, az MS&B vezérigazgatója.