Becsült olvasási idő: 1 perc
60 milliós bírság a GVH-tól

Fogyasztói csoportok szervezésével foglalkozó vállaltok kereskedelmi gyakorlatát vizsgálta a Gazdasági Versenyhivatal. A szervezet jogsértést állapított meg, és közel 60 millió forint értékű bírságot szabott ki.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!