Becsült olvasási idő: 1 perc
A MOME csinálja a Hospice Alapítvány kampányát

A Moholy-Nagy Művészeti Egyetem bevonásával indítja el a Magyar Hospice Alapítvány a nemrég kezdődött Orvos-Beteg Kapcsolat program társadalmi kampányát. 

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!