Becsült olvasási idő: 1 perc
A Népszabadság az Alkotmánybírósághoz fordult

Az Alkotmánybírósághoz fordult a Népszabadság dolgozói egyesülete a médiatörvény és a médiaalkotmány miatt. A napilap az alkotmányos alapjogokat legkirívóbban korlátozó rendelkezések megsemmisítését kéri.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!