A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
A Népszabadság az Alkotmánybírósághoz fordult
Az Alkotmánybírósághoz fordult a Népszabadság dolgozói egyesülete a médiatörvény és a médiaalkotmány miatt. A napilap az alkotmányos alapjogokat legkirívóbban korlátozó rendelkezések megsemmisítését kéri.
