Becsült olvasási idő: 0 perc
Ejnye-bejnye a közmédiának

Az engedélyezettnél jóval hangosabb reklámok miatt a Duna Tévé 100, az m1 és m2 pedig 160-160 ezer forintos bírságot kapott a Médiatanácstól, a TV2-t pedig a jogsértő gyakorlat azonnali abbahagyására hívta fel a hatóság.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!