Dulna Tímea
Becsült olvasási idő: 1 perc
„Éljenek a százalékok!”
Jelen (ActiveAgent), s korábbi (Berg Média, Leo Burnett Budapest) tapasztalataim alapján úgy gondolom, hogy az ügynökségek díjazásának reális alapja a kampányok után járó százalékos juttatás. Ez mind offline, mind online területen jól bevezetett és elismert. Sőt!
A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!