A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 2 perc
Győrben leáll az analóg sugárzás
Húsz nap múlva Győr-Moson-Sopron megyében is leáll az analóg műsorsugárzás. Az NMHH a megyében már félezer háztartásban beszerelte a digitális vételi eszközöket.
