Becsült olvasási idő: 2 perc
Három céget bírságolt meg a GVH

Eljárást indított a Gazdasági Versenyhivatal három, fogyasztói csoportokat szervező vállalkozás ellen, mert kereskedelmi kommunikációjukkal megtévesztették a fogyasztókat – közölte a GVH az MTI-vel.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!