Becsült olvasási idő: 1 perc
Ketten kaptak harmadszor Minőségi Újságírásért-díjat

Rokkantosításról és a társadalomba való visszailleszkedésről szól az a két márciusi cikk, melyeket a zsűri Minőségi Újságírásért-díjjal jutalmazott. Élő Anita, a Heti Válasz újságírója és Kempf Zita, a Magyar Narancs munkatársa kapták az elismerést.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!