Ketten kaptak harmadszor Minőségi Újságírásért-díjat

Ketten kaptak harmadszor Minőségi Újságírásért-díjat

Rokkantosításról és a társadalomba való visszailleszkedésről szól az a két márciusi cikk, melyeket a zsűri Minőségi Újságírásért-díjjal jutalmazott. Élő Anita, a Heti Válasz újságírója és Kempf Zita, a Magyar Narancs munkatársa kapták az elismerést.

Gyermekéhezésről szóló cikk nyerte a Minőségi Újságírásért-díjat

Gyermekéhezésről szóló cikk nyerte a Minőségi Újságírásért-díjat

Varga Attila Dömper című írásáért kapta februári Minőségi Újságírásért-díjat. Az erről döntő kuratóriumhoz két zsűritag távozása után Vizy Dorottya és Fehér Béla csatlakozott, a díjat gondozó alapítványt pedig idén már a Richter Gedeon is támogatja.