hero
Kreatív
Becsült olvasási idő: 1 perc
Marcell Tamás az RGB idei zsűrielnöke

A MOME Tervezőgrafika BA szak vezetője és oktatója már tavaly is vezette a Kreatív nagy designversenyének zsűrijét. // Az RGB-re még ma, vagyis szeptember 18-a éjfélig lehet nevezni, a végső nevezési határidő szeptember 25-e.

Marcell Tamás Ferenczy Noémi-díjas tervezőgrafikus, egyetemi docens, DLA, a MOME Tervezőgrafika BA szak vezetője és oktatója. Több évtizedes tervezőgrafikai tevékenységét a vállalati arculattervezés, a magazin- és kiadványtervezés, a zenei kiadványok és arculatok vagy illusztrációk éppannyira jellemzik, mint a szakma hagyományos keretein és értelmezésén túlmutató autonóm projektek. Alkotói munkásságát számos hazai és nemzetközi díj ismeri el.

A zsűri további tagjai: Ács Attila (Classmate Studio), Balkányi Nóra (Kreatív), Földi Viktor (PPH Media), Ghyczy Dia (Studio Ant Works, Phosphor Prints), Horváth Gideon (képzőművész), Horváth Zoltán (Elevate) és Kiss-Benedek Kristóf (látványtervező & art director). 

A versenyre még szeptember 25-g várjuk a nevezéseket! 

Az RGB-n idén is a legjobb kommunikációhoz, marketinghez és médiához kapcsolódó designmegoldásokat keressük. Minden fontos információt a kategóriákról és a pályamunkákról megtaláltok a verseny oldalán.

Az RGB pontszerző a Kreatív Apex Design Toplistán.