A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Nem volt sértő Pesty filmje
A Médiatanács Pesty László „A cigány-magyar együttélés” című, több kritikát is kiváltó dokumentumfilmje tárgyában több beadványt is vizsgált, a hatósági vizsgálat szerint nem állapítható meg jogsértés – áll a tanács közleményében.
