Becsült olvasási idő: 1 perc
Simon Zsolt veszi meg a Tv2-t

Simon Zsolt vezérigazgató és Yvonne Dederick gazdasági igazgató vásárolták meg a Tv2-t a szombati, dolgozóknak szóló bejelentés szerint. Magyar tulajdonosi hátterű befektetők állnak mögöttük.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!