Az Atmedia reklámértékesítő vállalat és az NGC Europe bejelentette, hogy 2013. január 1-jétől az Atmedia végzi a National Geographic Channel és a Nat Geo Wild csatornák magyarországi értékesítését. Az együttműködés a reklámszpot-értékesítésen túl mindkét csatorna esetében kiterjed a non-spot megoldásokra is.
A változással egy időben Müller-Petri Andrea, a két csatorna korábbi reklámértékesítési igazgatója is csatlakozik az Atmedia csapatához.
Az Atmedia nemrég jelentette be, hogy szintén a jövő év elejétől ők végzik a Viasat és a Viasat 6 csatornák értékesítését is.
