A Lapcomtól távozó Kovács Tibor lesz a RAS ügyvezető igazgatója
A nyugdíjba vonuló Bayer József helyét veszi át szeptembertől.
Elnököt választott az MLE
Az MLE harmadik alkalommal is elnökké választotta Kovács Tibort a május 7-ei rendes tisztújító közgyűlésén. A közgyűlés elfogadta az elnökség éves jelentését, a 2014. évi zárszámadást, valamint a 2015. évi költségvetési előirányzatot.
Újrázik az MLE elnöke
Újraválasztották a Magyar Lapkiadók Egyesületének március 14-i rendes tisztújító közgyűlésén Kovács Tibort, és az elnökség tagjairól is szavaztak. A közgyűlésen összegezték az MLE szerepét a jelenlegi médiapiaci helyzetben.
13 év után távozik Kovács Tibor
13 év után távozott Kovács Tibor a Ringier-től. Ezalatt az idő alatt volt a cég HR- és kommunikációs vezetője, a Nemzeti Sport és a Mai Nap lapigazgatója, majd később az egész napilap-divízió üzletági igazgatója, 2007 és 2010 között pedig a Népszabadság kiadó elnök-vezérigazgatója. Ezután a kiadó tanácsadójaként dolgozott egészen mostanáig.
Az MLE is megállapodott a Médiatanáccsal
Társzabályozási szerződést kötött a Médiatanács és a Magyar Lapkiadók Egyesülete. A társszabályozás azokra a tartalomszolgáltatókra vonatkozik majd, amelyek a magatartási kódexnek önkéntesen alávetik magukat.
