Április 15-én szerdán Magyar Péter a közmédia vendége lesz – számolt be a Facebookon.
„Ahogy mondtam, semmi sem tart örökké. A szemünk előtt hullik darabjaira a pártállam. Másfél év után, holnap a »köz«média vendége leszek…” – írta. Magyar Péter egyébként az április 13-án tartott nemzetközi sajtótájékoztatóján már beszélt arról, hogy meghívást kapott a közmédiától, mostmár a konkrét időpont is ismert.
Kiemelt kép: Facebook/peter.magyar.102

