Mi volt a legutóbbi jelentős márkaélménye?
Nem értettem a felvetést. Volt-e „márkaélményem” az utóbbi időben? Az meg mi lehet? Rövid telefonbeszélgetés, és kiderül, a kérdés az, hogy mikor hatott rám igazán valamelyik márka kommunikációja.
Mikor lesz Magyarországon valódi multikulturális kommunikáció?
Milyen választ kellene/illene írjak? Mondjam, hogy igenis van példa az etnomarketingre és a kisebbségeket célirányosan meg lehet szólítani? Hogy egy multicég számára a magyarok csak egy európai kisebbség?
