Mi volt a legutóbbi jelentős márkaélménye?

Mi volt a legutóbbi jelentős márkaélménye?

Nem értettem a felvetést. Volt-e „márkaélményem” az utóbbi időben? Az meg mi lehet? Rövid telefonbeszélgetés, és kiderül, a kérdés az, hogy mikor hatott rám igazán valamelyik márka kommunikációja.

Mikor lesz Magyarországon valódi multikulturális kommunikáció?

Mikor lesz Magyarországon valódi multikulturális kommunikáció?

Milyen választ kellene/illene írjak? Mondjam, hogy igenis van példa az etnomarketingre és a kisebbségeket célirányosan meg lehet szólítani? Hogy egy multicég számára a magyarok csak egy európai kisebbség?